درباره فروشگاه دلتا بیشتر بدانیم

مجموعه دلتا با بیش از 18 سال فعالیت در زمینه موبایل و کامپیوتر آماده ارائه بهترین محصولات و خدمات به تمامی نقاط دور و نزدیک میباشد .

بزرگترین هدف ما برای ایجاد سایت ارائه خدمات به مشتریان سابق که به دلیل جابجایی محل کار و یا محل سکونت خود به سختی با ما در ارتباط بودند

مزیت های مجموعه ما ؟

  • داشتن تمامی کیفیت ها و برندهای مختلف یک کالا 
  • تست تمام و کمال کالاهای بدون گارانتی
  • استفاده نکردن از قطعات یدکی غیر اصلی
  • تحویل دادن قطعه اوراقی دستگاه شما
  • داشتن صداقت حتی به قیمت از دست دادن سود
  • ایجاد محیط امن و قابل اطمینان برای شما

سوالات متداول

برخی از سوالات که ممکن است در زیر به جواب آنها برسید :

بله . برخی از محصولات که در فروشگاه موجود نمیباشد امکان این هست که شما در قسمت سفارش محصول و یا از طریق فرم  همین صفحه محصول خود را سفارش دهید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود . و از امکان تهیه محصول آگاه شوید.

به صورت کلی اجناس داخل فروشگاه به  سه صورت میباشد :

1- اجناس دارای گارانتی شرکتی :برای این گونه اجناس با مراجعه به شرکت گارانتی کننده محصول و با داشتن مدارک مربوط به گارانتی کالا (کارت – جعبه -فاکتور ) شرکت محصول شماراتعمیر و یا تعویض مینماید .

2 – اجناس دارای گارانتی فروشگاه دلتا جی اس ام : این اجنای بنا به مدت ذکر شده در فاکتور و با در دست داشتن فاکتور به صورت حصوری و یا ارسال توسط پیک کالای شما تعمیر میشود .

3 – اجناس فاقد گارانتی : این اجناس به دلیل نداشتن گارانتی فقط و فقط از زمان خرید کالا به مدت 24 ساعت مهلت تست داشته و چنانچه کالای دریافتی در این مدت به مشکل برخورد با الان از طریق فرم روبرو و یا ثبت در قسمت گارانتی امکان تعویض کالا وجود دارد و در غیر اینصورت وفراموشی مراحل و گذشت زمان هیچ مسئولیتی بر عهده فروشگاه نمیباشد .

 

یکی از بزرگترین مشکلات تمامی شهروندان و مشتریان عزیز حفظ حریم شخصی (عکس – فیلم و..) میباشد که در مجموعه ما تمامی موارد به درستی رعایت میشود و شعار ما این بوده از هر دستی بدی از همان دست میگیری امروز ما به حریم شما وارد شویم و رعایت نکنیم همین اتفاق فرداروز برای خانواده خود ما پیش خواهد آمد پس با خیال آسوده مراجعه نمایید .

این یک شعار نیست بیش از 15 سال رفتار و کردار ما و رضایت مشتریان ما ضامن حرف و عمل ما میباشد

یکی از سوالاتی که خیلی ها میپرسن که آیا میتوان دستگاه را برای تعمیر آورد و در همان لحظه تحویل گرفت :

توجه داشته باشید این امر منوط به ان میباشد که ایراد دستگاه ساده باشد و احتیاج به زمان زیادی نداشته باشد کلاسعی ما بر این است که دستگاه شما را نگه نداریم و تمام توان مشکل را در همان روز مرتفع ساخته و دستگاه را تحویل دهیم ولی بعضی از مواقع امکان پیذیر نمیباشد دستگاه دارای اتصالی یکی از این موارد میباشد دیگری دستگاه های خاموش و کلا دستگاههایی که مشکل قابل روئیتی نداشته باشد این گونه دستگاه ها حداکثر تا 48 ساعت بعد تحویل داده میشود .

در مجموعه ما امکان باز کردن انواع رمزها (پین – پترن -فینگر پرینت – فیس آیدی و..) بدون پاک شدن اطلاعات که توسط کاربر روی گوشی – تبلت – لب تاپ و غیره قرار میدهند منوط به شرایط خاص هست .

در صورتی که اطلاعات برایشما اهمیت دارد و نمیخواهید پاک شود حتما باید اثبات نمایید گوشی برای شخص آورنده باشد و در صورتی که مشتری امکان اثبات نداشته باشد قفل دستگاه فقط و فقط با پاک کردن اطلاعات داخل دستگاه امکان پذیر میباشد به دلیل حفظ شرایط حریم خصوصی.

سوالات خود با مادر میان بگذارید